O nas

Jedynie 5% populacji ma zęby odporne na bakterie, które wywołują próchnicę. Reszta mimo codziennej higieny jamy ustnej jest narażona na ich szkodliwe działanie – czyli tworzenie się płytki nazębnej i próchnicy. Codzienna higiena jamy ustnej jest najlepszą profilaktyką próchnicy. Lekarze dentyści przychodni Medicus Plus chętnie poinstruują indywidualnie każdego pacjenta o najlepszej metodzie czyszczenia zębów. Proponujemy zaawansowane działania profilaktyczne takie jak lakierowanie zębów lakierami zawierającymi, oczyszczanie zębów z kamienia nazębnego, płytki nazębnej i innych osadów, czyli scaling, jak również lakowanie zębów, które powoduje redukcję próchnicy do 95%.

Ponadto oferujemy szeroki wachlarz usług dentystycznych, m.in. stomatologię zachowawczą, dziecięcą, estetyczną, protetykę, radiologię jak również chirurgię i ortodoncję. Korekta wad zgryzu gwarantuje nie tylko widoczną poprawę wyglądu uzębienia, ale też polepszenie wymowy i higieny jamy ustnej oraz samopoczucia pacjenta. Nasza przychodnia od lat w szczególny sposób
faworyzuje naszych najmłodszych pacjentów. Już w poczekalni czekają na naszych milusińskich kolorowanki, kredki, klocki i miłe panie, które w razie konieczności zajmują się dziećmi, gdy mama lub inne dziecko jest akurat leczone w gabinecie.
Dziecko zawsze jako pierwsze spotkanie ze stomatologiem ma wizytę adaptacyjną, polegającą na zapoznaniu ze wszystkim co go interesuje w gabinecie. Na pierwszej wizycie staramy się wykonywać przyjemne zabiegi dla dziecka np. lakierowanie, pokaz szczotkowania zębów. Po każdej wizycie dziecko otrzymuje od lekarza nagrodę.

NZOZ Medicus Plus to nowoczesna przychodnia stomatologiczna o wieloletnich tradycjach. Świadczymy usługi stomatologiczne w ramach kontraktu z NFZ.

W naszej przychodni przyjmują także lekarze ogólni specjaliści: kardiolog, dermatolog, laryngolog, psychiatra, urolog, neurolog, ortopeda, ginekolog, lekarz chorób zakaźnych i wątroby, medycyna pracy, ortodonta. Placówka jest przyjazna dla pacjentów, posiada miłą obsługę, akceptuje płatności za pośrednictwem kart płatniczych, jest przystosowana do przyjmowania osób niepełnosprawnych.

Oferujemy szeroką gamę usług na dogodnych warunkach z zakresu medycyny pracy, konsultacji lekarzy specjalistów oraz kompleksowe usługi stomatologiczne.

Dlaczego warto wybrać Medicus Plus w Wadowicach?
Posiadamy:
  • Zespół doświadczonych specjalistów,
  • Pełen zakres usług stomatologicznych,
  • Nowoczesne gabinety,
  • Szybki kontakt, miła i profesjonalna obsługa,
  • Zawsze uśmiechnięty personel,
  • Indywidualne podejście do każdego pacjenta,
  • Krótki termin oczekiwania na wizytę,
  • Przystępne ceny.


OFERTA DLA FIRM
Oferujemy szeroką gamę usług na dogodnych warunkach z zakresu medycyny pracy, konsultacji lekarzy specjalistów oraz kompleksowe usługi stomatologiczne.

 

 

          Pragnąc zapewnić naszym pacjentom najwyższą jakość usług, regularnie podnosimy kwalifikacje naszego personelu, biorąc udział w kongresach
i seminariach naukowych
.
          Nasze kierownictwo działa czynnie w Izbach Lekarskich, przewodniczy Komisji stomatologicznej przy Beskidzkiej Izbie Lekarskiej, nadzorując pracę lekarzy stomatologów.